Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Holva van ilyen Üvegbiztosíték?

Holva van ilyen Üvegbiztosíték?

Figyelt kérdés
Nekem van réi Videoton erősítőm, és annak kidurrnat vagy kiéget elszakadt a kis drót benne, 2db ez egyikre ez van rá írva: M 0;8/250 C a másikra: 2/250 E -ezek a biztosítékok mentek ki, de nemtalálok olyat valaki tudna nekem keresni mert nem vagyok ilyen biztosítékokban nagy ember! Megkössözöném annak aki talál nekem ilyet! NEGATÍV VAGY HÜLYE KÉRDÉSEKET HAGGYÁK!!

2012. dec. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Elektronikai alkatrész üzletben lehet kapni.


[link]

2012. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
800mA-es (0.8A)és 2A-es biztosíték. Mindkettő 250 voltos. Valószínűleg 5*20-as (mm-ben), de ezt ha megméred vonalzóval, akkor kiderül. Rögtön vegyél több darabot. Viszont volt valami oka annak, hogy kiment a biztosíték. Lehet, ha kicseréled akkor újra kimegy. Akkor lehet vinni javítani.
2012. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocslyen későn válaszolok de amúgy azért ment ki a biztosíték mert nálunk egyszer volt áram egyszer nem és ezt legalább 15x megismételete és így tovább és ő ezt gondolom nem bírta
2012. dec. 14. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!