Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék vásároln...

Karácsonyra szeretnék vásárolni egy arcszőrzet nyíró készüléket de nem tudom melyiket érdemesebb? A Philips QG3030 vagy a Remington PG6030?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 18:55
 1/1 anonim válasza:

Én dyras HCLR-1220 tipusút vettem, kb 2 éve, kb 2200 Ft-ért a

Tesco-ban. Erős szakállam van, arra használom. Ez egy alsó kategóriás készülék, az árát már régen behozta. Hajat is szoktam vágni vele, tisztítani, olajozni kell az előírása szerint.

Mostanában a hajat nem annyira viszi, mert a szakállam kissé kivette az élét, megviselte. A szakállat továbbra is jól viszi. Persze vannak drágább készülékek is, azok biztosan jobb minőségűek. Mondom, az árát behozta, két éve használom, de még mindig jó. Legközelebb is , ha ez végleg elhasználódik, ilyet veszek. Tulajdonképpen az éle csorbulhat ki, de ezt nem érdemes cserélni, újat kell venni, mert az akku is előbb utóbb veszít a kapacitásából.

Nem gondoltam, hogy ennyit kibír, sőt még most is jól működik.

Üdvözlettel: János.

2013. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!