Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit/hogyan kell csinálnom?

Mit/hogyan kell csinálnom?

Figyelt kérdés

a IX.Disco\'s Hit-et szeretném leszedni...de a letöltés nem működik.A letöltés angol,de lefordítottam magyarra,csak nem tudom ezekután mit kell csinálnom:D

Fejezd be ezt a letöltést mielőtt elindítasz egy másikat. Ha épp nemrég törölted ezt a letöltést, próbálj megint néhány perc alatt, ahogy a letöltéskapcsolat nem érhetett véget még. Ha 82.141.191.246 van nem az IP-címed, megoszthatsz egy meghatalmazást vagy a NAT kapubejáratot másik felhasználókkal. Ha beállítottál egy HTTP-meghatalmazást a böngésződben, bénítsd meg azt és próbálj megint. Ha neked nincs meghatalmazásod, amit beállítottak miközben használt egy különböző letöltést, a kikötő elkerülheti az ISP-d meghatalmazását. Ha látod, hogy az igazi IP-címed lent dőlt, válaszd ki azt, azután próbáld ki a letöltésedet megint:


És itt akadtam meg:S nem értek ezekhez,lécci segítsetek!


2009. aug. 21. 18:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!