Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ideiglenes internet van...

Ideiglenes internet van valamelyik szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de a téli szünetet otthon töltöm, ahol nincs internet, ezért ideiglenes internetre lenne szükségem 2,5 hétre. Létezik ilyen, vagy mindegyik szolgáltatónál alá kell írni hűségnyilatkozatot? Az az internet nem jó, amelyikre csak akkor fizetek ha használom, mert csak 2,5 hét ugyan, de sokat használnám.

Sima mobilinternet is jó, mert van a telefonomon hotspot.


Tud valaki segíteni, hogy mit tehetek?

L/18


2012. dec. 18. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Le is írtad. Mobilinternet a megoldás neked. Ilyen van minden szolgáltatónál. Létezik feltöltőkártyás megoldás is, annyit fizetsz rá, amennyit használod.
2012. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


A T-home-nál van, nagyjából úgy működik, mint egy kártyás mobil. Meg kell venni az eszközt, rátölteni valamennyi pénzt - pontosan nem tudom mennyit -, és használhatod nyugodtan. Ha lehasználod a pénzt, semmi gond, egy éven belül újra rátöltesz és ketyeg tovább az egész.

Mi nyaranta használjuk, amikor a telken vagyunk.


Remélem, segítettem!

2012. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De mobilinternetet én csak hűségnyilatkozattal láttam eddig, meg amúgy is, csak t-mobilos lenne jó.


Kedves második, köszönöm, utána nézek!

2012. dec. 18. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul nézted, feltöltősre is rendelhetsz. Usb modemet vehetsz a vaterán 2-3 ezerért vagy okostelót használsz modemnek.
2012. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!