Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hangszórómnak elmegy a...

A hangszórómnak elmegy a hangja, recseg, és néha meg visszajön. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Alig egyéves, alig használt Philips 2.1-es hangszóró szettem van, amelynél nemrég lépett fel ez a jelenség. Valószínűleg a hangerőszabályzónak lesz valami baja, mert egyenként megnéztem a két hangfalat és a mélynyomót, de semmi probléma velük.

2012. dec. 25. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A hangerőszabályzó a hibás.
2012. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, de köszi. Esetleg tudsz valami tanácsot adni, hogy mit lehetne csinálni vele?
2012. dec. 25. 20:58
 3/5 anonim válasza:
újat venni...? nekem is ilyen és ha csapkodom meg mozgatom akkor lesz újra normális xDD
2012. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicseréled a potmétert.

Kiszereled az eredetit, kiméred, beazonosítod az osztályt (lineáris, logaritmikus). Katalógusból kikeresed, rákeresel hol lehet rendelni.

Megrendeled, megérkezik, beszereled, örülsz.


Másik megoldás hogy kihajintod úgy ahogy van és veszel másikat.

2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké azt lehet meg fogom próbálni. mindenesetre köszi!
2012. dec. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!