Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hi! Hangszoromnak dobozt...

Hi! Hangszoromnak dobozt akarok hazilag csinalni, egy 15 wattos hangyszoronak mekkora doboz kell? van ra valami keplet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló!


Leméred a hangszórót, magasságát, szélességét, hosszúságát. Gondolom egy téglatest akar lenni az a hangszóró, nem pedig kocka.


Ha van otthon 07-10mm-es (1 centi vastag) deszkád, vagy nem tudom, készíthetsz abból is.


De nem értem... Minek annak dobozt csinálni? talán rózsaszín és nem tetszik? :-P

2010. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs dobozza a hangszoromnak, ugy kaptam csak es csak azert kerdeztem,hogy nincs e valami kulonleges dolog amire figyeljek,hogy a maximumot hozzam ki belole
2010. jan. 16. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
egy 15 wattos hangszóróból a maximumot??? '_' xD
2010. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nah sok a hozzáértő megint.. 15Watt egy tölcséres ládában annyit is érhet mint egy 150wattos sima dobozban.. amugy építéshez szükséges a hangszórónak a pontos paraméterei.. a watt az utolsó kb ami fontos:) ha tudsz pontos tipust irni, talán tudok segíteni
2010. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!