Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most kaptam az IGO nevezetű...

Somogyi András kérdése:

Most kaptam az IGO nevezetű programot! És szeretnén rudni h h kell bekapcsolni az offline modot h je kelljen a navigáciohoz gps jel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
GPS jel nélkül nehezen fog menni a navigálás. Az offline arra vonatkozik, hogy nem kell neki net a térképekhez. Az igo gyárilag offline, mert alapból tartalmaz térképeket.
2012. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs GPS jel, akkor hogy navigáljon szegény? Nézzen ki az ablakon?

Miért akarod kikapcsolni?

2012. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te fogod diktálni neki merre jársz?
2012. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszarok. :D
2012. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj mostt mit kell arcoskodni? a rohadt GPS.hez nem értettem mert 15 ÉVES VAGYOK!!!!!! De az elektronikai dolgokat pl.: PC. kenem vágom ugy hogy szépen huzz haza és ott magyarázzál ha nem tudsz 1 rohadt értelmes választ leirni!!!Mellesleg 10 perc után rájöttem h h működik -.-
2012. dec. 26. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
(A PC-k része a kereső is, amit láthatóan nem tudsz használni)
2012. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most írtam te sem tudsz olvasni? a kérdés kiirása után felmentem és utána jártam és már tudom használni -.-
2012. dec. 27. 12:42
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:

"a rohadt GPS.hez nem értettem mert 15 ÉVES VAGYOK!!!!!! De az elektronikai dolgokat pl.: PC. kenem vágom"


Jááájjj, ne vágd már annyira magad alatt a fát.

Elektronikai dolgokat kened-vágod, mi? Hát a GPS-s az nem "elektronikai dolog"?

Gőzgép talán?


15 évesen meg ne legyen ekkora arcod...

2012. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!