Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom kikapcsolni a tv...

Hogy tudom kikapcsolni a tv műsorok feliratait?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Orion HD STB DVBT-R800 típusú digitális vevő készüléket a tévémhez. Ha nézem az adást mindegyik műsorhoz a kép aljára kiírja a szöveget. a távirányító subtitle gombját megnyomva és ott kikapcsolva a feliratot eltűnik. De ha ellapozok akkor a következő csatornán is kint van a szöveg. Ha az előző adóra visszalapozok ugyanúgy kinn van a felirat. Ha kikapcsolom a tv-t majd újra nézem az adást a felirat ugyancsak látszik.

Hogy tudnám véglegesen kikapcsolni a feliratot?



#Orion #digitális földfelszíni veőkészülék
2012. dec. 27. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orion menüjében.
2012. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Meg tudod kérlek írni, hogy pontosan hol kell? A felirat résznél én csak nyelvi lehetőségeket találtam, olyat nem, hogy teljesen kikapcsolni.


Köszi!

2013. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 altermanus válasza:
Az a helyzet (olvastam a használati utasítást), hogy nem lehet, mert csak nyelvet tudsz beállítani... ha átrakod más nyelvre akkor is megjelenik.... a szoftver hibája
2015. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!