Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a tv-hez? Az...

Melyik a jobb a tv-hez? Az univerzális távirányító vagy az eredeti távirányító?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa kérdés. Ha csak a tévét akarod távirányítani, akkor azt mondanám, a sajátja. De tudom, vannak nagyon sikerületlenek is. Alapból a gyárit használnám, de ha az ilyen elcseszett, az univerzális meg jobb, akkor persze, hogy az utóbbi.

Én pórul jártam az univerzálissal, mert ugyan mindent tudok vele vezérelni, de rossz a fogása, kényelmetlen, a gombok nem elég markánsak. (Nem érzem, melyiken van az ujjam.)

2012. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam olyan univerzálist ami 100% ban helyettesítette volna a gyárit. Mindíg van 1-2 funkció ami hibádzik.
2012. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az univerzálisnál arra törekednek hogy több ezer készülékhez legyen jó, így egy-egy speciális funkció kimarad sajnos a gyakorlatban.
2012. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!