Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha megveszem a wow battle...

Ha megveszem a wow battle chest-et és nem akarok a wowozásért fizetni akkor hogy tudok ingyen játszani? W (wow alapjatek, burning crusade, meg talán a lich king van benne)

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, azért kicsit jobban témába vágó címkéket is írhattál volna.


Egyébként eredeti szerveren ingyen sehogy. Csak tört szerveren tudsz ingyen játszani, de akkor nincs értelme megvenni a wow-ot.


Egy mód van rá, ha baromi kocka vagy. Vannak olyan emberek akik azzal foglalkoznak hogy a játékban lévő goldot veszik meg igazi pénzért. Na, ilyen emberektől lehet gamecardot is venni goldért.


Egyébként a battlechest kiadáshoz ha jól tudom jár 1 hónap ingyen játék.

2012. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én addig akarok játszani ameddig akarok és nem gamecarddal. Tört wow szerverhez egyébként akkor nem kell megvenni a wowot eredetiben?
2012. dec. 30. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Mégegyszer:


Ingyen eredeti szerveren nem lehet wowozni. Vagy bankkártyán fizetsz elő vagy veszel gamecardot.


Tört wow szerveren pedig addig játszol tök ingyen ameddig akarsz. Nem kell sem előfizetni és a wow-ot sem kell megvenni.

2012. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo koszonom, mar letoltottem a wowot. A tauriwowrol es jo! :D ugyhogy koszonom a valaszokat!
2012. dec. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!