Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Media Markt-ban 12.22. -én...

A Media Markt-ban 12.22. -én vettem egy GPS-t és nem működik. Ki kell hogy cseréljék 8 munkanapon belül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kõtelesek. 3 napon belül él a cseregarancia.
2012. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. 3 munkanap a cseregarancia ideje .

Jelenleg csak javítást kérhetsz szervízbe küldik és a szervíz mondja meg hogy javítható-e vagy nem, utóbbi esetben kiállítanak egy csereigazolást amivel kicserélik vagy levásárolhatod az értékét.

Ez a jogi alap de mivel ilyenkor karácsony után elnézőbbek az üzletek hivatkozz arra hogy ajándék volt most próbáltad ki és minden valószínűség szerint kicserélik.Az lényeges hogy a számla meglegyen!

2012. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki szokták cserélni, a Media Markt nem szokott vacakolni, általában normálisan állnak hozzá.
2012. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,holnap kiderül.Idegesítő minden esetre,mert 25.-én külföldre utaztunk és szerettük volna használni.35 ezerért kuka...
2012. dec. 30. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért belemerülnék egy kicsit, mielőtt verném az asztalt. Lehet, hogy szaki vagy és nem újdonság, de átnézném a port, egyéb beállításokat és kiraknám szabad ég alá pár percre.
2012. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!