Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Amint betölt a Sims 3-am, a...

Amint betölt a Sims 3-am, a gép újraindul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új gépem van, és feltöltöttem rá a sims 3-at, meg egy kiegészítőt. Először minden jól ment, kivéve amikor elkezdte betölteni a várost. Egyszerűen újraindult az egész gép. Már nagyon sokszor újratelepítettem a játékot, egyszer a gépet is. Nagyon sok mindent kipróbáltam, mégis mindig újraindul. A videókártyámmal elvileg nincs semmi baj, olyat vettünk, amivel elmegy a sims, és a régi gépemmel rendesen működött, de az már tönkre ment..

2013. jan. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Videókártya drivere fenn van?
2013. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Töröld le...
2013. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vazeratti: Igen, fent. És még valami: Mielőtt újraindulna kiír valami VPU Recover hibaüzenetet, hogy alaphelyzetbe állította a grafikus gyorsítót. :/
2013. jan. 12. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!