Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú nyomtatót vegyek?

Milyen márkájú nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje már készülök erre a beruházásra hogy vásárolok egy nyomtatót, csakhogy régebben jópár márkában csalódtam pl.hp ezért kérdezném, hogy ti mit ajánlanátok (esetleg tapasztalat) milyen típusú, márkájút vegyek? Minőségi kéne ami nem romlik el fél év múlva.

2013. jan. 3. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
epson
2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden elromolhat, szóval ne vegyél semmit.

Én samu ML-1670-et vettem. jó vételnek tartom.

2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy canon
2013. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Canon egy jó megbízható márka . Nekem 3 éve van egy Canon MP640-es nyomtatóm eddig semmi gondom nem volt vele pedig rengeteget használjuk .

Amikor veszel nyomtatót akkor azért figyelj oda arra , hogy mennyire tudod ki használni azt . Mert egy kisebb nyomtató gyorsan tönkre megy ha naponta rendszeresen használod .

2013. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Epson? Azt sohasem szabad venni. Túlbonyolított, használhatatlan a szoftvere, Canon a legjobb.
2013. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem epsonom van nem értem mi a baj vele igaz nem a legolcsobb modell de nekem tökéletes és semmi baja
2013. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 10ezer forintos canon teszkós van és nagyon jó
2013. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!