Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú olcsóbb nyomtat...

Milyen márkájú olcsóbb nyomtatót (multifunkcionálisat) vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Lexmark volt, de sajnos kezd kiszuperálni... Olyat szeretnék amelyikbe viszonylag olcsó patron vásárolható, egyszerűen cserélhető,sokáig tud nyomtatni,strapabíró, megbízható gép.
2008. okt. 16. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

És még olcsó is legyen? Szerintem ilyet nem nagyon találsz... Egyébként én személy szerint a multifunkcikat nem ajánlom (ha mondjuk meghal a szkenner benne, akkor általában a nyomtató részét sem tudod használni, és viszont :( ). A Lexmarkokba nagyon drága a patron. )Legalábbis az olcsóbbakba)

Canonhoz és HP-hoz lehet találni olcsó, jó minőségű utángyártott patronokat.

2008. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Epson nyomtatók beváltak és a patron is olcsó bele.Az én nyomtatómba 600ft az utángyártott színes patron.
2008. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Epsonnal vigyázz! DX6000 tipust vettem 1 éve. 4 patronos. Csak később tudtam meg, hogy a nyomtató nem a tényleges, még meglévő festékmennyiséget mutatja, hanem egy lapszám alapján kalkulált mennyiséget. Amikor az egyik patronnál üreset jelzett - bár festék még volt benne !!! - a többit is letiltotta. A tartályba épített chip az utántöltést követő használatot nem engedélyezi. PÁrezer forintos resetelővel "kezelhető" a chip, ha még a festékmennyiség nem csökkent le 1/3 - alá (így hallottam).

Mindezektől eltekintve kitűnő készülék . . .

2008. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Canon MP 210

jó, olcsó, szép, 3000ft az utántöltés, 13500 a gép :)

nekem is ilyen van :)

2008. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!