Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon kezdő, hobby "fotósnak"...

Nagyon kezdő, hobby "fotósnak" milyen kezdő gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem érdeklődni a fotózás ilyen de egyenlőre és tényleg nagyon kezdő vagyok, ezt úgy kell érteni hogy eddig csak telefonnal lőttem pár képet.. Hogy mire használnám azt nem igazán tudom behatárolni, állatokat, embereket és tájakat szeretnék fotózni. Videózás nem olyan fontos.

Olyan 50 ezerig szeretném megvenni az első gépemet.. Mit ajánlanátok?:)


2013. jan. 4. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

én ilyesmi bridge gépekben gondolkodnék a helyedben. Sokkal jobbak mint a ma kapható gépek ebben az árban.

Legyen vakúpapucs, legyen szűrőmenet, a megapixel ne számítson. Kézzel lehessen zoomolni, mint a tükrösöknél, ne gombbal... hidd el ezerszer jobb :) és nem mellesleg gyorsabb.

2013. jan. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2013. jan. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!