Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el a Paypal...

Miért nem fogadja el a Paypal a OTP-s Junioros bankártyámat? This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department.

Figyelt kérdés

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

ezt írja ki



#paypal OTP Junior
2013. jan. 7. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem írtál el valamilyen adatot? Ha nem, akkor keresd fel a bankodat.
2013. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem nem írtam el semmilyen adatot.

A bank azt mondta , hogy az nem az ö szolgáltátásuk ök nem tudnak benne segíteni.

Az lehetséges, hogy már van egy PP-es fiók ami anyukámé és ugyan az a címem mint neki és ezért nem fogadja el?

2013. jan. 8. 15:37
 3/11 Golan Trevize ***** válasza:

Konkrétan mi a kártyád típusa?

Visa, Visa Electron, EC/MC, stb.

2013. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mastercard
2013. jan. 8. 19:30
 5/11 Golan Trevize ***** válasza:

És abból melyik?

A "rendes" dombornyomott vagy a Cirrus-Maestro?

2013. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerrintem a rendes.

Ez az a kártya

[link]

2013. jan. 9. 18:03
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:

Ezzel a kártyával legjobb tudomásom szerint nem tudsz "offline", tehát pl. interneten vásárolni.

Gondolom CVC2 kód sincs rajta.

2013. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ilyet nem találtam a papirjaimon. de van igénybevevö csatornái: internet.

De akkor másoknak miért sikerült Juniorral.

ès Jumppal azzal lehetne?

Köszönöm az eddigi segítségedet is !!!

2013. jan. 10. 17:06
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:

mert a "Junior" az nem kártyatípus.

PayPalhoz csak offline használatra alkalmas dombornyomott kártyát tudsz beregisztrálni.

2013. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kártyám van (nem dombornyomott Master), és tudom használni netes fizetésre. Mondjuk az OTP egy hulladék bank, a CIB-nél telefonon megmondták, amikor Amazonon fizettem, hogy miért hiúsult meg a tranzakció (elgépeltem a lejárati időt). Nem pattintottak le ilyen ostoba szöveggel.


Mellesleg van rajta CVV, de a CVV nem szükséges a netes fizetésekhez, csak egy plusz védelmi vonal, amit több cég nem használ (Amazon sem).

2013. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!