Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bankkártya beírása (paypal)...

Bankkártya beírása (paypal) ezt kapom: This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Miért?

Figyelt kérdés
Mi a gondja? Nem dombornyomatos.

2012. dec. 26. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a bankod letiltotta. PIN kódot elbasztad, vagy lopott a kártya. Vagy lejárt.
2012. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt hittem csak dombornyomottat lehet addolni
2012. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem dombornyomott, csak azt lehet?
2012. dec. 26. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:

olvasd már el b+ h mi van odaírva:


A KÁRTYÁT A KIADÓ BANK ELUTASÍTOTTA, RÉSZLETEKÉRT FORDULJ A KÁRTYA KIBOCSÁTÓJÁHOZ


A dombornyomottságtól teljesen független a netes vásárlás engedélyezése, ha a kártya nem tiltott vagy felfüggesztett valamilyen okból, akkor nincs engedélyezve a netes használat

2012. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző, látszik a szellemi színvonalad az írásodból, én is tudok angolul, eléggé figyelmetlen is vagy, mivel a kérdés nem az volt, hogy mit jelent, hanem azt hogy, miért írja ezt. Az állításod második mondata sem állja meg a helyét, mivel paypal (utánajártam) kizárólag most már csak dombornyomott kártyát fogad el, így összefüggenek, javaslom, hogy jobban nézz utána a dolgoknak, mielőtt műveletlenségedet, és kulturálatlanságodat kiéled. Köszönöm
2013. jan. 2. 17:45
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ezt írta ki, és nem volt a kártyával semmi baj. Csak a paypal ellenőrizte hogy jó-e, illetve amit még kért az 1 fényképes igazolvány én ezt feltöltöttem, elküldtem, majd pár óra múlva már el is fogadták, és tudtam vásárolni. Nézd meg nálad mit ír hibának.
2013. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és maestrom van, gond nélkül tudtam vele fizetni.
2013. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!