Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Concorde tab one tabletre, ha...

Concorde tab one tabletre, ha ráteszek valami játékot, akkor miért nem akar futni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot, a mappát amit ír, azt az android/data mappába is tettem már android/obb mappába is probáltam a telepítőt is feltettem telepítettem, tölti is ami kell még neki, de mikor rámegyek hogy elindítsam, akkor mintha elindulna, de vissza kilép és nem ír semmit! :S

2013. jan. 9. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik játékot próbálod?
2013. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyenge hozzá a hardver vagy nem rá való a felbontása.
2013. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

-virtua tennis

-rayman jungle


De egyik sem ment! Ma vettem a gépet, azthittem valami beállítás kellene vagy valami...


Faterom huawei-jére vagy hogy kell írni, tettem így játékot, nem néztem a felbontást, semmi csak letöltöttem és azon ment! :S

2013. jan. 9. 16:12
 4/7 anonim válasza:
Én is pont tegnap vette egy ilyen gépet, az enyémen is van több játék is, amit nem indít el (pl. a hobbit) de még sajna én sem jöttem rá, mi a teendő vele :/
2013. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg meglenne a válasz, akkor légyszi küld el! Így teszek majd Én is! :)
2013. jan. 10. 07:09
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

javaslom itt kérdezd meg. [link]

2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm szépen! :)
2013. jan. 11. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!