Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tabletet...

Az iPad Mini és iPad 2 között vacilálok.

Szerintetek melyiket válasszam?

Vagy még ajánlhattok ebben az árkategóriába.



2013. jan. 12. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam,hogy mind2ből a 16 GB modellre gondoltam,mer kb ugyanazon az áron vannak
2013. jan. 12. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én msot kaptam egy 4. generácios iPad-et 32gigásat. Mire felfut rá az ios meg a gyárik programok lement 4gb tárhely (16-os modellnél nem tudom hogy van , nekem az iPhoneom 16 os ott 13,5 - 13,6 gb hely maradt) vagyis ha filmeket szeretnél rá tenni meg egy rakat játékot akkor szerintem a 32-es is kicsi lenne , legalábbis nekem biztos . De hogy a kérdésre is válaszoljak én szívem szerint a 2-es ipadet venném. De várd emg mások véleményét is!
2013. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a választ.

2013. jan. 12. 20:17
 4/4 anonim válasza:
Én is 2-est javaslom, úgy tudom a miniben ugyanaz a hardver van, mint a 2-ben, de kisebb a kijelzője.
2013. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!