Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tapasztalatok alapján végleges...

Tapasztalatok alapján végleges otthoni szőrtelenítő gépet keresek ami jó minőségű, és hatásos. Márka, és típus érdekel. Hogy vált be?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthoni elektromos szőrtelenítőt venni, de hallottam többféle technológiáról, mint pl: IPL, lézer technológia. (lehet hogy már olyan is akad amiről még nem hallottam) Teljesen megkeveredtem. Van aki ezt pártolja, van aki azt dícséri. Már nem ismerem ki magam közöttük. És persze van sok olyan is, aki csak pénzkidobásnak tartja. Nekem kellene sok vélemény a tapasztalatokról, még ha a hatás csak pár évre szóló, átmeneti, akkor is. Sajnos a szőrszálaim szőkék, bőröm világos, fehér, de úgy tudom ez már a mai gépeknek nem akadály. Várom mindenki ajánlatát, tapasztalatát, és előre is köszönöm.

2013. jan. 14. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!