Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni végleges...

Hol lehet kapni végleges szőrtelenítő gépet?

Figyelt kérdés
Nem használtra gondolok.
2011. szept. 28. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, mert ilyen nincs.Nincs végleges szőrtelenítés csak tartós.Gondolom nem vagy szakember, tehát Te meg főleg ne vegyél ilyeneket.Max epilátort.
2011. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy fodrász és kozmetakai nagykerben,de csak szakembereknek.
2011. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

normális válaszokat szeretnék,, pár hónapja lehetett kapni az Auchan-ban csak lemaradtam róla.

Olyan írjon már aki nem kioktat, hanem tudja hol lehet kapni.

2011. szept. 28. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ilyen az auchanba lehetett kapni... max gyantázógépet
2011. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kioktatás, hanem igazság.
2011. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem kizárt az Auchanos,mivel én a Metróban láttam ilyet.Az árára már nem emlékszek,pedig néztem,de olyan 100 ezer körül volt,ja és tartós szőrtelenítő volt ráírva.
2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ. a többinek: nyilván nem végleges a szőrtelenítés....de most nem a szóhasználaton kéne lovagolni. auchanban is kb 80ezer volt, megnézem a metroban hátha.ha nem marad a rendelés:)
2011. szept. 28. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok,csak az engedélyek felmutatásával lehet plusz elekrokozmetikai ismeretet bizonyító papírral.Amit láttatok az nem a végleges szőrtelenítési gép.Ez nem új dolog,sok terméket is csak így lehet,ha igazolom,hogy kozmetikus vagyok.
2011. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké köszi, az nem gond, majd a bnőm felmutatja a papírját.de tuti nem fogok százezreket kifizetni azért amit otthon is meg lehet csinálni.:)
2011. szept. 28. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek,csak kérd meg a barátnődet,hogy magyarázza el,nehogy baj legyen belőle!Sok sikert.
2011. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!