Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért hallatszik sistergő...

Miért hallatszik sistergő hang a hangfelvételem lejátszása közben?

Figyelt kérdés
Fraps-el szoktam felvenni a játékokat, és közbe beszélek. Mikor visszanézem, hogy mit vettem fel, folyamatos, sistergő hangot hallok a háttérben, emiatt a hangomat is alig lehet hallani. Mindenféle segítséget megköszönnék

2013. jan. 19. 17:17
 1/5 anonim válasza:

nekem is fraps van es csinalta nekem is 1 ideig ellenorizd meg 1 szer a beallitasokat,mindent rendes ertekre allits, azutan ellenorizd nincs e baj a mikrofonnal,esetleg ha notebook akkor a belso mikrofonnal lessz baj.

ne legyen 1 szerre bekapcsolva a fejhalgato es a mikrofon nekem ezert csinalta.

2013. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a fejhalgatón van a mikrofon, szóval nem nagyon értem, hogy ne mennyen egyszerre mind a kettő. Mit értessz a fraps-ben normális értékként? A mikrofonnal szerintem nem lehet baj, mivel veszi a hangomat, csak a felvételen a hangom melett sistergés hallatszik
2013. jan. 20. 00:16
 3/5 anonim válasza:
ÉN nekem is ez lenne a problémám de, én úgy hallottam hogy exportáld a videót (pl.: Sony vegas pro) és úgy mejavul (állítólag)
2013. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Exportálás? Nem importálásra gondolsz?:) Egyébként mindíg Sony Vegas Pro 12.0-ba szerkesztem a videókat, de azért köszi
2013. jan. 21. 00:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a problémára a választ! Be kell menni a Mikrofon tulajdonságaihoz, ott a speciális fül, és át kell tenni 2 csatorna,16 bit,44100 Hz azaz CD-minőségre a minőségét, és minden megjavúl:)
2013. jan. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!