Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fülhallgató kérdés. Tippek?

Fülhallgató kérdés. Tippek?

Figyelt kérdés

Immáron két éves Apple fülhallgatóm tegnap este megtört,elhalálozott. Kénytelen vagyok új után nézni, csak vacuumosok érdekelnek. Milyet javasoltok? Fontos számomra hogy jók legyenek a mélyek, mivel ezeket a tartományokat az Apple fülhallgatóval sosem élvezhettem. Mit szóltok ehhez? [link]


netán ő?


[link]


Válaszaitokat előre is köszönöm, megkérlek benneteket, hogy Ütések Dr.Dre Jóvoltából márkajelzéssel ellátott termékeket ne is mutassatok, mert olyat nem veszek.



2013. jan. 13. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Ezt rendeld meg: [link]


Kifejezetten Apple termékekre van. Egyik legjobb fülhallgató ami létezik.

2013. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Mennyiért?

Egyébként Skullcandy-t ne vegyél, 500 forintot nem ér egyik sem.

2013. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Max 10ezer. Kizárólag tradicionálisan hangtechnikai termékeket forgalmazó márkákban gondolkozom, pl AKG, Sennheiser. A végén a Beats mellé elfelejtettem hozzátenni hogy légyszi Skullcandyket se linkeljetek mert azt sem veszek.
2013. jan. 13. 15:34
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Pedig a Skullcandy egy nagyon jó márka, tapasztalatból mondom neked. És ez a füles megéri az árát, de te tudod. Mindenképpen próbáld ki az üzletben azt amit szeretnél.
2013. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és amit linkeltem az 15000 ft.
2013. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Végre egy hozzáértő kérdező, aki kizárja a két ratyi divatmárkát :)

Nézz körül itt:

[link]

2013. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

@20:42 nos? véleményedet kérném, nem tudok dönteni.

[link]

2013. jan. 13. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Az általad választott három füles közül a Sennheiser CX 175-t javasolnám. Annak a legjobb az érzékenysége (121 dB), a mélytartománya is jobbnak tűnik, ha hinni lehet a leírásnak.


Kár hogy 10 ezernél meghúztad a határt. Bár igazad van, mert nincs az a drága füles, aminél ne lenne még drágább és még jobb, fülbedugósak is felmennek 50-60 000 forint fölé is akár.

2013. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a Sennheiser nekem is nagyon tetszik, de amit mutattál webshopot, ott pedig az Audio-Technica fülhallgatók ára még jobban tetszik:) egyébként mutathatsz 10ezer forint feletti terméket is, azért nem olyan kötött a dolog. Kiváncsi vagyok hogy te mit választanál.
2013. jan. 13. 22:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Nehezet kérdeztél.

Nem szoktam utcán zenét hallgatni.

Ezen kívül csak ha muszáj akkor használok fülbedugós fülest, de nem kedvelem őket. Ha zene, akkor otthon, csendben, és FEJhallgatóval.

De a fülbedugósak közül ezt választanám:

[link]

A negyvenezer forintos nagyobb testvére már nem jobb annyival, amenynivel drágább. Annyi pénzért már otthonra kell fejhallgatót venni.



A kérdésedre ugyan már nem válasz, de azért válaszolok arra is hogy mit vennék magamnak :)

[link]


Meghallgattam egy kiállításon, aztán fájó szívvel vettem egy olyat, ami belefért a keretbe (nem rossz ez sem, de az előző tényleg annyival jobb, amennyivel drágább):

[link]

2013. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!