Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemények a Lenovo IdeaPad...

Vélemények a Lenovo IdeaPad Yoga -ról?

Figyelt kérdés

szreintetek mennyire lenne érdeme egy ilyet megvenni? leginkáb tanulás céljából kéne, tehát működjenek rajta programok einkább Adobe Photoshop, Illustrator) meg netezésre használnám.. (meg legyen jó benne a hang) de nem értek az ilyenekhez, nem tudom megmondani, hogy ez jó lenne-e

a válaszokat előre is köszönöm. :)



2013. jan. 20. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem pici ez Photoshop-ra? Futni fog rajta az biztos, de ilyen kis kijelzon kepet szerkeszteni? Nekem nem menne. Amugy meg maga a koncepcio is eleg nyomi szerintem, nem tudnam elkepzelni hogy a 'laptop' verzion kivul barmelyik formaban is hasznalnam, akkor viszont jobb egy 'sima' laptop, nagyobb kijelzovel es erosebb hardverrel ugyanennyiert.
2013. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintem pont elég a mérete.. suliban sem dolgozunk nagyobb monitorokon (elég rossz gépek vannak)

Az a baj, hogy én ezt rajzolásra is használnám amihez meg az érintőképernyő a legjobb.. vagy egy rajztábla, de akkor már inkább így egyben a kettő, mert más ha alatta látom azt amit rajzolok nem pedig mellette (a monitoron).

2013. jan. 24. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Erintokepernyon nagyon rossz rajzolni, hidd el. 1000x jobb a rajztabla. Es hidd el hogy kicsi. Csak azert mert a sulidban sz*r gepek vannak, es megszoktad a rosszat, nem kellene a sajat penzedet is hasonlo rosszra kolteni. 22" minimum, de a legjobb lenne 27". Azon mar lehet dolgozni. Persze ez csak a sajat velemenyem/tapasztalatom.
2013. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!