Tablet vagy laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meghalt a laptopom, s új készüléket kéne vennem. Egy 16 éves kollégista vagyok, abszolút nem tartom magamat kockának, csak szövegszerkeztés, böngészés céljából kell ketyere. Míg tudtam használni a laptopot, addig se nagyon kapcsoltam be, hiszen ami fontos (e-mailek, friss hírek, stb...), azt okostelefonomon néztem meg, mert gyorsabb, könyebb megoldás volt, mint bekapcsolni a laptopot.


Szerintem a tabletet többet használnám, mint a laptopot, ezért elgdondolkodtam egy Galaxy Note 10.1-en billenytyűzettel (+mobilnet). A kérdésem az lenne, hogy tudja-e helyettesíteni a PC-ket; elég kényelmes-e a szövegszerkesztés/böngészés/olvasás rajta, s az esetemben valóban tudná-e helyettesíteni a laptopot?



2013. jan. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Galaxy Tabre gondoltál, és a válasz nem. Ha úgy érzed, hogy nem kell laptop, felőlem vegyél tabletet, de ne Samsungot, mert az egy túlárazott szar. Ugyanannyiért háromszor erősebbet kaphatsz, vagy ugyanolyan erőset feleannyiért...
2013. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jófej:D ***** válasza:
A tablet egy okostelefon nagy képernyővel. És többet tud mint egy tablet.
2013. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jófej:D ***** válasza:
Utolsó mondatot rosszul írtam: és a laptop többet tud.
2013. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A netezésre és olvasásra megteszi egy tab is, de szöveget szerkeszteni szerintem elég körülményes rajta. Akkkor már inkáb a laptop.
2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szöveget szerkeszteni körülményes tableten , szerintem laptopot vegyél !
2013. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg Windows 8as tablet? Azon nem lenne gond a szerkesztés és akár billentyűzetet is lehet hozzá rakni.
2013. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a többség szerint laptopot vegyek (legalábbis ha a házifeladatok, esszék a fontosabbak). Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz!
2013. jan. 25. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hasznalsz komoly programokat,amik csak windowsra elerhetoek,akkor siman eleg egy tablet is (hiaba mondja mindenki hogy nem) billentyuzettel.Ha csak olyasmire kell amit leirtal,akkor szerintem egy asus transformer dokkloval,vagy csakugyan billentyuzettel egy ipad (itt pedig ujra szembeszallok mindenkivel,mert igen,az ipad sokkal gordulekenyebb az androidnal,es sokkal stabilabb az egesz es az appok is megerik a penzuket,mert jol vannak fejlesztve) ,ha pedig tenyleg komoly windowsos cuccokat akarsz futtatni,akkor egy eros win8-as tab.Remelem segitettem.
2013. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!