Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik erősítő fajtát ajánlaná...

Melyik erősítő fajtát ajánlanátok jobban heavy metálhoz? Peavey vagy Marshall?

Figyelt kérdés

ENGL-en is gondolkoztam de az iszonyatosan drága.

És ......-t miért ajánlanátok jobban és, mivel jobb?



2013. febr. 3. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Silverblade.

Itthon készül, ha akarod, a te igényednek megfelelően lövik be a hangját.

Egyszer pont akkor volt szerencsém náluk járni, amikor Dando Zoltán próbált ki három azonos típusú gitárerősítőt (mindegyik más zenész füléhez volt belőve), mindegyik nagyon jól szólt, de mindegyik másképp... menj el, próbáld ki, hallgasd meg, az még nem kerül semmibe.



[link]

2013. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha én oda megyek és azt mondom pl hogy a Judas Priesthez hasonló hangzást szeretnék akkor ők a Judashoz hasonló hangzásúra (stílusúra) megcsinálják a hangot?
2013. febr. 4. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Odamész, kipróbálod mit tud gyári állapotban, mit lehet kihozni megtekergetve a különböző beállításait.

Aztán ha valami konkrétat szeretnél, legyen középen zsírosabb, vastagabb, vagy hasonló konkrét dolog, azzal tudnak még játszani.

2013. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézegess a videóik között kicsit.

2013. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz nem, utána néztem és iszonyat drága több mint 200.000 Ft egy 50 W-os.....

Szóval visszatérve kérdésemhez mit ajánlanál heavy metalhoz?

(Judas Priest, Dio, Hammerfall...)

2013. febr. 4. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb válaszoltam a privátra, mint ezt láttam volna.

Őket ismerem,nyugodt lelkiismerettel ajánlom. Ismeretlent, hasraütésre javasolni nem akarok.

2013. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!