Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb fényképezőgép?

Melyik a jobb fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Van egy Canon Powershot A400 digitális fényképezőm, de sajnos lesetett és tönkrement. Nagyon szerettem és szeretnék vennie gy fényképezőt, de ilyet már nem lehet kapni. Eheez hasonló gépet keresek, olcsó áron. A Nikon gépeket nézegettem, de nem tudom eldönteni melyik lehet a jobb! Ezek közül szeretnék választani, mert ezek vannak emberbaráti árban:

Coolpix L25

Coolpix S2600

Coolpix S4300

Coolpix S2700

Coolpix L27


Köszönöm a segítségeket előre is!


2013. febr. 8. 18:01
 1/1 Dávidbácsi válasza:

Pár tanács:

-Nem minden a megapixel, de jó ha sok van belőle.

-Az optikai zoom minél nagyobb annál jobb, de annál inkább szükséges hozzá IS (Image Stabilizator) Egy giroszkóp, ami megakadájozza a bemozdulást, ha remeg a kezed...

A digitális zoom az lószar, csak kockásítja a képet.

- Fényérzékenység, hogy szinte félhomályban is tudj jó képet csinálni, anélkül, hogy vakuzz. (f érték. a 2,8-tól az már nagyon tuti) de ha kevesebb az jobb.

Manuális állítási lehetőségek...

Bocs nincs időm megnézni, hogy melyik gép mit tud, csak mondom, ezekre figyelj.

De a Canon gépek nagyon jók! Nekem 60D van :-)

szia.

2013. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!