Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba? A Panasonic...

Mi lehet a hiba? A Panasonic Viera tv-met és az asztali gépemet összekötöttem D-SUB kábellel (mert nincs HDMI csatlakozó az sztali gépen) és nem működik. Többi lent.

Figyelt kérdés

Az asztali képernyőm LG és DVI-D kábellel csatlakozik a gépre, tökéletesen működik. A laptopomon is D-SUB csatlakozó van, ha ezt kötöm a tv-re működik. De ha az asztali gépemet szeretném akkor csak az XP felfutásáig mutatja a képet a tv, aztán az "üdvözöljük" feliratnál elsötétül és azt írja, hogy PC, mint ha nem lenne csatlakoztatva a kábel, persze az asztali képernyőm tovább működik. Már próbáltam a "megjelenítés tulajdonságai-beállítások"-ban hozzáadni a második képernyőt de nem jelzi a tv-t, mint képernyőt. Második képernyőként is az LG asztali képernyőm szerepel.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. febr. 10. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Felbontással van baja, a Windows képernyő után tölti be az általad beállított felbontást és frissítést, na azt nem szereti a TV..
2013. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, most eljátszottam vele és nekem is ez jött le. Már tudom használni mindkét képernyőt. De csak akkor jó a felbontás mindkettőjüknél, ha egymás mellé raknám őket, mármint hogy a kettő adna ki egy teljes képernyőt. Ha azt szeretném hogy ugyan az legyen mindkét képernyőn, mivel egymással szemben vannak, akkor a tv felbontásához igazodik. Szóval ott jó az asztali képernyőn pedig hatalmasak az ikonok. Lehet külön állítani a képernyők felbontását, mert erre még nem jöttem rá hogyan kell.
2013. febr. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!