Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nikon...

Mi a véleményetek a nikon coolpix p500-ról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs róla véleményem, de ha az érdekel, hogy milyen, esetleg gondolkozol, hogy vegyél-e ilyet, akkor ajánlani tudom a neten található teszteket. Általában egy-kettő teszt elolvasása elég ahhoz, hogy fogalmat szerezz arról, hogy milyen a gép.

[link]

ha tudsz angolul: [link]

a másik nagyon jó módja felmérni egy kamera képességeit, ha megnézed a Flickr oldalán, hogy milyen képeket készítenek vele:

[link]

Én még el szoktam olvasni a kommenteket, véleményeket a gépről pl az árukereső.hu-n:

[link]

Sokszor leírják a negatívumokat is, ezért érdemes átfutni ezt is.

Remélem hasznosnak találod ;)


Egyébként a specifikációk alapján a 36x-os zoom és az 1cm-ről készíthető makró elég jónak tűnik, a dönthető kijelző nagy előny, illetve a 12 megapixel is elég. És 1080p-ben (full HD) vesz fel videót is, bár ennek a minősége változó lehet, tesztvideót lehet nézni több helyen is. Nem tudom, hogy az ára milyen, de érdemes összehasonlítani még más hasonló árú gépekkel is, a már említett tesztek és képek alapján.

2013. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!