Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ennek ellenére működhet?...

Ennek ellenére működhet? (processzor+alaplap)

Figyelt kérdés

Na tehát az lenne a helyzet, hogy szeretnék fejleszteni a gépemen. Egyetlen bökkenő van, hogy az alaplapnak a támogatott processzorok listájában nincs benne az amilyet én venni szerettem volna. Ennek ellenére működhetne?


Alaplap: Gigabyte GA-MA78LMT-S2 (rev. 3.x)

A kiszemelt processzor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition (AM3



2013. febr. 11. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, igenis szerepel a támogatott procik között az x4 965:


[link]


Márpedig így simán menni fog. Esetleg BIOS-t kell előtte frissíteni.

2013. febr. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Persze amelyik 125w-ot fogyaszt azt támogatja az F10-es bios verzió óta, viszont a black edition tudtommal az amelyik 140w-ot fogyaszt ami mellet N/A van azaz nem támogatott.
2013. febr. 13. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Múltkor néztem és 140w volt írva most megint rákerestem az x4 965 black edition-re és most 125w van írva. Létezhet, hogy a black edition-nek két kiadása is van/volt?
2013. febr. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!