Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működő billentyű. Mi a...

Nem működő billentyű. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám lenne, hogy a "d" betűt a billentyűzetről nem tudom beütni. Reggel óta áll fent ez a probléma, este még minden oké volt. (HP 630 laptop) (Most "Képernyő-billentyűzetről" ütöttem a "d" betűt, de így rendkívül időigényes és zavaró) Próbáltam kitakarítani, az sem segített. Mi lenne most a teendő, valami tipp esetleg? :S Segítsetek, légyszíves!

2013. febr. 16. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a billentyűzet cseréje lehet a megoldás laikusok számára. Pár eFt-ért kicserélik. Hozzáértő már megpróbálkozott volna a szétszedésével és kitakarításával. Laptopot nem könnyű szétszedni. Rejtett pantentek, csavarok mindenütt. Érdemes a youtube-on keresgélni, h az adott típust miképpen lehet megbontani. Ha még nem csináltál ilyet, legjobb a szerviz.
2013. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmilyen más lehetőség nincsen az esetleges megjavítására, itthon?
2013. febr. 16. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg... Amikor kiszeđtem a billentyűt, ugye ilyen kis "műanyag sapka" volt alatta. Ha azt nyomogattam, arra sem reagált...
2013. febr. 16. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Van még lehetőség, h használni tudd a laptopod. Külső, USB billentyűzet csatlakoztatása.

Ha mindenáron Magad akarod javítani, mivel ha szétszeded, Te fogod látni, h mi a hiba. Esetleg használj nagyítót. A hajszálrepedések azzal jobban felderíthetők. Javítani marha nehéz a fólia billentyűzetet. Rugalmas, vezető réteggel lehet a hajszálrepedést megszüntetni. Mivel műa, hőre lágyuló fóliáról van szó, a forrasztás szóba sem jöhet.

2013. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!