Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolnál olyan műszaki...

Vásárolnál olyan műszaki terméket, amelyik azért olcsóbb, mert csomagolás sérült, vagy szépséghibás?

Figyelt kérdés
Olyan boltból, ami erre van szakosodva
2013. febr. 25. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ElektroOutlet. Haver ott vett TV-t 4 éve 100 ezerrel olcsóbban. Annyi volt, hogy a TV hátulján volt egy nagyobb karc de az úgysem látszik.
2013. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, megbízható boltból miért ne?
2013. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, mosógépet is így vettük. Végig volt karcolva az egyik oldala, egész a fémig. 40k-t engedtek belőle. Itthon lefújtam a hibás részt, hogy ne korrodálódjon, látni meg nem látszik, mert úgyis a fal mellett van az az oldala. Garancia meg ugyanúgy járt hozzá.
2013. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

100ezres monitort vettem 60ert,mert nem volt doboza...grx,ugye?

amúgy nálunk helyben is van ilyen bolt tőlük is vásároltunk már ,garancia ugyanúgy van hozzá szóval siman

2013. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így vettem 30-ért 90ezres mosógépet megtört csővel (1500-ért vettem rá újat,hibátlanul működik 3 éve)

Így vettem 70ezres monitort 25ért (hátulja karcos,de ki nézegeti,fal van mögötte)

Sőt,porszivóm is ilyen van,idén 10 éves,már nem tudom mennyiért vettem,de akkori árhoz képest kb 20%-a volt)

2013. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Marci024 válasza:
100%
Ha tehetném csak azt vásárolnék, csak nem ismerek a közelben ilyen szaküzletet. Elvégre is nem a csomagolást, és nem az esztétikát fogod használni. Persze azért karcos szemüveget nem vennék.....
2013. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Elektro Outlet nevű boltban vettem 11000 ft-ért, Philips márkájú blu-ray lejátszót, aminek egy karc volt a tetején. 12000 ft volt az ára, de egy ezrest elengedtek, mert nem lett meg a doboza. Teljesen jól működik, nincs vele semmi baj. Jó vétel volt. Igaz csak a lejátszót és a távirányítót kaptam meg, HDMI kábelt kellett hozzá vennem, meg a távirányítóba elemet. Garanciát is kaptam rá.
2015. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!