Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos gitárhoz pedál?

Papa777 kérdése:

Elektromos gitárhoz pedál?

Figyelt kérdés
Van egy Fender strat elektromos gitárom, és egy Roland cube 15xl erősítőm. Első szettem, egyenlőre megfelel. 50K forintig tudnátok ajánlani jó pedálokat? Vagy ennyiért nem is érdemes venni? Általában rock zenét játszok, gain módot ugye ehez jobban szeretem. Green day-t , gun n rosest, és ac dc-t játszok főképp. Szóval ha tudtok jó pedált, ami max 50K , és esetleg személyes tapasztalatotok is van róla, légyszi linkeljétek.

2013. febr. 26. 20:33
 1/6 anonim válasza:

Dunlop Crybaby - használtan 16-18 körül

Hangerőpedál - Bespecot már 5 ért kapsz használtan

Ibanez Tube Screamer - torzító

Boss DD3 - visszhangpedál, isteni :)

Ha beírod YouTube-ra, tuti elárasztanak a videók!

2013. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Százezreket lehet elkölteni, hogy ez ember kiderítse mi az a szand, ami álmában már egyszer megvolt, de mire felkelt, elvitte a cica:) Multit javaslok a tarnyós cuccodhoz, jól fogsz szórakozni!

Digitech Rp-500. Kb. 50k, ha használtan lehet kapni. Elég jó szand(USA) és jókat lehet kísérletezni.

2013. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,ment a zöld mindkettőtöknek
2013. febr. 27. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Green day-hez és ACDC-hez semmilyen effekt nem kell, Guns-hoz is max egy dalay és egy wah.

Delayt nem tudod normálisan bekötni ahhoz az erősítőhöz, így marad a wah, egy használt Crybaby GCB-95 megvan 20 körül, az meg egy teljesen jó pedál.

Ennél több tényleg nem kell, multit meg még csak véletlen se.

Fölösleges és csak elszúrja a hangzást.

2013. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő ajánlásait kielemezve:

Dunlop Crybaby - ez jó, ezt ajánottam én is.

Hangerőpedál - Mi a fenének? Van a gitáron is hangerőpoti.

Ibanez Tube Screamer - Ez egy jó pedál, de elsősorban csöves cuccokhoz, ráadásul az 15 XL-en van 4 különböző torzítás, tök fölösleges OD hozzá.

Boss DD3 - Ez is nagyon jó pedál, de mivel a cubeokon nincs effekt loop, nem tudod normálisan bekötni, így nem tudod normálisan használni sem.

2013. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor marad a crybaby, köszi a kommenteket, nézegetek vidiket, meg próbálok keresni olcsón.
2013. febr. 27. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!