Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni...

Laptopot szeretnék vásárolni részletre. Mivel diák vagyok, nincs állandó jövedelmem. Így is megvehetem részletre? Vagy kérnek ehhez a jövedelemről is igazolást?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 15:16
 1/6 anonim válasza:
Természetesen kérnek! Diákhitelt tudod igénybe venni,de azt csak akkor érdemes,ha tanulmányaid befejeztével-rövid időn belül vissza tudod fizetni egy összegben! Sztem...
2013. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyannal vetesd meg aki tudja igazolni hogy van jövedelme, persze csak a nevét adja hozzá, a többit meg majd intézed, lényeg hogy fizesd és ne szúrjál ki vele ezért.
2013. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Diákhitelem van. Azt elfogadják, mint jövedelmet?
2013. márc. 1. 15:25
 4/6 anonim válasza:
Nem, mint jövedelemre gondoltam a diákhitelt, hanem megigényled, és amikor megkapod, abból meg tudod venni!
2013. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM mindenhol kérnek jövedelemigazolást! Nem mindenhol kérnek befizetett számlát és mégis el lehet hozni kamatmentes részletre! Bár ahol én néztem így ennek van egy feltétele! Éspedig az, hogy a felét kpban ki kell fizetni. 120ezres gépnél 60 ezer kp, a maradék 60 ezer pedig 10 hónapra kamatmentes hitelre van.
2013. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Olga néni ***** válasza:
Diákhitel ma már nem használható ilyesmire. Nem is adják kézbe (készpénzben), ha megkapod, az iskolának utalják a tandíjat.
2013. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!