Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vaterán (vagy hasonló oldalako...

Vaterán (vagy hasonló oldalakon) átverés vagy csak kihagyhatatlan ajánlat?

Figyelt kérdés
Vannak személyek akik 100%-os megbízhatósággal rendelkeznek, és árulnak pl. galaxy s3 okostelefont 40-50 ezer forinttal olcsóbban mint a bolti ár. Doboz nélkül persze, csak úgy a telefon bulk (így nevezik ha jól tudom). Nem csak 1-2 darabot árulnak, olykor 60-70 darabot is. Az lenne a kérdésem, hogy honnan szerzik be ezeket a készülékeket? Ha jól tudom a gyárakból rendesen dobozzal meg tartozékokkal jönnek a készülékek. Akkor hogy lehet árulni több 10 darabot így csak "magára". Ami az érdekes, hogy nem másolat telefonok vagy ilyesmi. Eredeti, vadi új készülékek. Tökéletesen működnek, a vásárlók is meg vannak teljes mértékben elégedve.

2013. márc. 2. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom teljes körű garancia és támogatás is jár hozzá papírokkal, és biztos lehetsz benne hogy nem tiltják le 3 hónap múlva.
2013. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Garancia természetesen nincs. Töltő, adatkábel és a készülék. A letiltás nem hiszem hogy megvalósulna, amúgy is androidos okostelefonon nagyon könnyű az IMEI cím csere.
2013. márc. 2. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom lopottak. Ki tudja meddig mennek amig le nem tiltják őket.
2013. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A letiltás nem hiszem hogy megvalósulna,"

Ja, így már értem.

Ha te nem hiszed akkor az úgy lesz.


"amúgy is androidos okostelefonon nagyon könnyű az IMEI cím csere."

Aha, csak bűncselekménynek számít.

Akkor is ha nem lopott.

2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!