Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a Mester Kiadó ajánlat...

Ez a Mester Kiadó ajánlat átverés?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 28. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem átverés, viszont ha egyszer rendel tőlük az ember, utána nem lehet tőlük szabadulni. Nekem kb. 10 évembe telt, mire békénhagytak a küldeményeikkel, volt pár év pause, de most valahogy újra rámtaláltak, és küldözgetik a receptkártyákat, stb... Mostanság bontatlanul megy a kukába, annyira nem érdekel!


Ja, és ez amiatt van, mert egyszer rendeltem tőlük egy növényhatározó könyv-csomagot, amit ki is fizettem... azóta nem bírnak tőlem megválni :(

2011. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem átverés, de olvasd el az apróbetűt és gondold át, hogy megéri-e ez neked.
2011. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a hülyeséget.
2011. jan. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Amennyiben a bemutatócsomag átvételét követő 8 munkanapon belül nem adok elutasító választ, 3-4 hetente megkapom a sorozat újabb küldeményét 2990 Ft ellenében."

Betartják a 4 hét szállítási időt! Ha úgy érzed neked megéri, akkor kérd az első szállítást és max. lesz egy fejhallgatód 990 Ft-ért. Csak nehogy elfelejtsd lemondani, mert én úgy jártam, igaz süti receptekkel.

Most meg nem tudok tőlük megszabadulni!

2011. jan. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tomikaf1 válasza:
ez a te döntésed de szerintem NE rendelj minden csseket Duplán postáznak és ha megmondod az igazat nekik nem tetszik
2013. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
le lehet mondani a bemutató csomag utáni első csomag átvétele után is? a 8 napot honnan számítják? amikor ők feltették a postára a csomagot vagy amikor hozzám érkezik?
2013. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Minket évek óra hívogatnak. Hiába világosan elmondjuk, hogy nem érdekel semmilyen ajánlat, még ha ingyenes akkor sem, de akkor is újrahívnak. Ha az anyjukba elküldöd őket, akkor is hívni fognak. Ha soha nem veszed fel, vagy rögtön leteszed, akkor is újra fognak hívni. És még személyes adatokat akarnak egyeztetni.

Innen nincs kiszállás, csak ha lemondom a vezetékes telefont, vagy ha meghalok és a halotti bizonyítványom valaki megküldi a részükre. Bár már azon sem lepődnék meg ha temetőbe kiküldenének egy Csodálatos állatvilágot, vagy egy Szótárgépet.

Ne rendeljetek tőlük, mert nincs kiszállás belőle. Lehet hogy lemondhatod amit rendeltél, de az ajánlataikkal soha többé nem fognak békén hagyni. Este 8 óra után sem zavartatják magukat, felhívnak ha kell, volt már rá példa. Ilyen különösen agresszív társasággal még soha sem találkoztam.

2013. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
végső soron az!
2013. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!