Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy működik egy fax? Egy...

Hogy működik egy fax? Egy hete dolgozom egy irodában, pályakezdő vagyok és még nem faxoltam és nem is értem, hogy működik. Elmagyaráznád?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb faxba felül berakod a papírt, amit faxolni szeretnél, írással felfelé, beütöd a számot, és megnyomod a start gombot. Elkerreg egy darabig, beolvassa a papírt, alul kiadja a papírt, és kész.

Persze érdemes az irodában is megkérdezni valakit erről, hátha ott valahogy másképp megy a dolog, biztos fognak segíteni.

2013. márc. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fax tulajdonképp egy szkenner és nyomtató egyben.

A telefonvonalon keresztül képes továbbítani a beolvasott dokumentumot, a felhívott készülék pedig kinyomtatja, általában hőpapírra.

[link]


Az érdekes fütyülő hang amit egy faxos vonal hívásakor hallasz, a párosításra szolgál.

Annak segítségével tud két készülék szinkronba kapcsolódni a küldés és fogadás lebonyolításához.

2013. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fax típusát megnézed, letöltöd a kézikönyvet és elolvasod.
2013. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!