Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg és depressziós...

Pánikbeteg és depressziós lettem mert nem találok munkát pályakezdő létemre! Szerintetek a környezetem is közrejátszik ebben?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenkinek van munkája csak nekem nincs mert nincs tapasztalatom nem tudok perfektül nyelveket ( logisztikai ügyintézőként végeztem),..stb stb.Ha meg végre visszajeleznek akkor is a Zepter meg ilyenekre akadok. És már abba vagyok belebetegedve h nincs saját keresetem a párom tart el. És anyósom is munkanélküli volt visszavették a régi munkahelyére és állandan azt kell hallgatnom h végre van munkája meg ami azzal kapcsolatos.De ő is kinek örömködik? Hát nekem...Nem tudom mit csináljak..ennyire nem kellek én sehova?!
2013. febr. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Rokonoknak, ismerősöknek, szomszédoknak szólj, hátha valaki tud valamit.
2013. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem csoda ha nehezen viseled. Én is ugyanebben a helyzetben voltam. Iszonyúan le tudja törni az ember önbizalmát ha nincs munkája, a környezet meg csak nyomatja h miért nem dolgozol. Nem értik meg h nagyon kevés munkahelyre van felvétel. Nagyon sok pályakezdő nem tud elhelyezkedni.
2013. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

engem múlthét csütörtökön kirúgtak ma már új helyemen álltam munkába... szerintem az nem tud elhelyezkedni aki nem akar... nem tudom merre laksz, de én úgy szoktam, hogy írok önéletrajzot, beadom az összes környéken lévő tesco, auchan, decatlon, minden ilyen kategóriás boltba, végig kell járni az összes multi céget, mindnél kell kitölteni jelentkezési lapot, valamint érdemes bemenni a megyeszékhelyeden, az összes munkaközvetítőhöz regisztrálni...

valamint nem szabad ragaszkodni a végzettségedhez, ha van párodnak "felesleges" pénze, érdemes okj képzéseket gyűjteni...

2013. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt a választ, hogy a magánéleti, illetve karrierbeli problémáidat hogyan intézd el, semmiképpen sem itt fogod megkapni.


Viszont annyit tudok tanácsolni neked, hogy az ilyen időszakokban is talpraesettnek kell lenned és arra kell összpontosíts, hogy a saját dolgodat intézzed el. Hagyd az anyóst és a párodat is, akármit is hallanál tőlük- nem az a fontos. Az a fontos, hogy te mit csinálsz.

2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én nem tudom, mit takar az a logisztikai ügyintéző, gondolom, raktáros féle, de vállalj el minden munkát. Add be a papírodat Tescoba, mindenhova. Hidd el, be fog indulni. És azért, hogy nem tanultál nyelveket, csak magadat hibáztasd. De még semmi sincs elkésve. Még tanulhatsz.

2013. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Tanulj nyelvet (ha nincs pénz nyelviskolára, nézz külföldi tévéadókat egyfolytában, tanulj ismerősöktől, stb..) És igazuk van a többieknek: dolgozz. Én mérnök vagyok, diploma előtt mégis elmentem ingatlanozni, amikor nem találtam gyorsan szakmai munkát, mert az is valami. És főleg ne pánikolj/hisztizz, gondolj arra, milyen szerencsés vagy, hogy van, aki támogat a legnehezebb helyzetekben is, és hogy egy diplomával mégis nagyobb eséllyel indulsz a munkaerő piacon. Nyugi és hajrá.
2013. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ennek mi köze a pánikbetegséghez,mert gyanítom azt sem tudod mi az.

Az nem egyenlő azzal,hogy ideges vagy,azért,mert nincs pénzed.A pánikbetegség valótlan veszélytől való félelem.Az ilyen emberek az utcára sem tudnak kimenni.

2013. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szakmayer válasza:
Ne keseredj el, mert értékes ember vagy csak még várnod kell. Pozitívan állj a munka kereséshez, ha keseregsz saját magadat hajszolod a kudarcokba. Nem szabad feladni. Ha látják rajtad, hogy lelkes vagy akkor a jó kisugárzástól másképpen állnak hozzád. Sok sikert.
2016. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!