Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy Digitális fényképezőgép...

Ha egy Digitális fényképezőgépbe normál SD kártya foglalat van, akkor attól bele lehet tenni Micro SD kártyát SD adapterrel és fel fogj ismerni?

Figyelt kérdés
fényképezőgépet szeretnék cserélni de még nem tudom milyet fogok venni néztem több olyat is amibe normál SD kártya kell de nekem van egy 8 GB os kártyám meg hozzá egy SD adapterem és nem szeretnék másikat venni legalább is feleslegesen...

2013. márc. 5. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy bele lehet tenni ezért van azadapter.
2013. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Golan Trevize ***** válasza:

Attól függ, hogy kezeli-e a 8GB-os kártyát.

Elég sok régebbi fényképezőgép csak az SD (max. 2GB) kártyát tudja használni, az SDHC-t nem.

Viszont ezen felül tényleg mindegy, hogy teljes méretű kártyát, vagy kisebbet, adapterrel használsz-e.

2013. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ami jelenleg van az képes kezelni de szerintem ez is képes kezelni amit néztem...: [link]
2013. márc. 5. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, menni fog vele , mivel tudja kezelni az sdhc kártyákat
2013. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Bár aránylag régi a post, azért hozzászólnék: Pár évvel ezelőtt vettem egy vadiúj Nikon D60-ast, akciósan, nagyon jó áron. Persze memóriakártyát is kértem hozzá. Az eladó, akinél vettem a gépet (magánkereskedő) akkor éppen csak Micro SD kártyát tudott adni. A gép nem volt hajlandó felismerni, kb. azt írta ki (persze angolul) "nem támogatott kártyatípus". Két nap múlva jött "szabvány" SD kártya, azóta is azt használom (azonos típus, mint a Micró), ráadásul az a kártya, ami a Nikonnak "nem kellett", a telefonomba került, és simán működik azóta is.
2013. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. márc. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!