Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eközött a 2 SDHC kártya...

Eközött a 2 SDHC kártya között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Találtam 2 Samsung MicroSDHC kártyát, de nem tudom eldönteni, melyiket vegyem meg. Ugyan az az ár, teljesen egyformák a műszaki adatok, csak a név más. Aki megmondja, hogy mi a különbség, kap egy zöldet ^^

2 kártya:

[link]

[link]


(nem az árára gondolok, hanem műszaki adatok közti különbségre...)



2012. jún. 8. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerintem semmi a világon. Cikkszám alapján ahhoz is jár adapter, amelyikhez nem írják - ergo vedd azt, olcsóbb 500 ft-tal. :D
2012. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az az 500 FT az adapter lesz.Legalábbis az olcsóbbik linkjénél nem írták a termék mellé, hogy + adapter, a drágábbiknál ez ott van.

Valószínűleg az olcsóbbik mellé nem fogsz kapni adaptert, bár ha otthon van, akkor ez nem is számottevő.Ha meg nincs, akkor sem feltétlenül kellhet, de ha meg annyira kell, akkor nehogy már ez az 500 FT legyen érvágás egy 10 ezres memóriakártya esetén. :D

2012. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy #1 is írta, az olcsóbb kártyának is van adaptere, nézd meg a kommentet.
2012. jún. 8. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Jogos, a kommentet nem néztem meg alatta.

Viszont ami még feltűnt, hogy az olcsóbbik leírásánál írják, hogy víz, mágneses, és ütésálló, a másiknál meg nem, bár nyilván az azonos cikkszám alapján annak is annak kell lennie.

Akkor vedd meg az olcsóbbikat.


Egyébként lehet jobban jársz, ha keresel más gyártók-nál is C10-es 32GB-os kártyát, mert lehet olcsóbban árulják.A többi meg már csak brand.

2012. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy mit jelent az hogy Class 10 ? 10. osztályú... ez jót vagy rosszat jelent ?

Azért nem néztem másikat, mert ennek kiemelkedően jó az írási/olvasási sebessége. Ha valaki tud jobbat, nyugodtan linkelheti, persze csak pcx-ről :D

2012. jún. 8. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

A Class pontosan csak az írási/olvasási sebességet jelenti, semmi mást.Mobiltelefonokba bőven elég egy Class 4-es, vagy 6-os, ott úgysem fogod érzékelni annyira a sebességét, mint a számítógép esetén.


Ha mindenképpen 32 Gigás kari kell, akkor a Samsung a legolcsóbb, amit linkeltél.

2012. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!