Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptop legyen szerintetek?

Melyik laptop legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy asus és egy macbook pro laptopról lenne szó.

Asus: i5,8gb ram,500hdd,gt 520m 1gb

Mac: i5 , 4gb ram,320 hdd, hd graph. 3000


Kb erre kellene: kép és videó szerkesztgetés,net,olykor olykor egy házibulit lenyomni vele,párszor egy countert nyomni.Nagyon sokat lenne hordozva,szóval ez is fontos.


Melyik menne gyorsabban? Asus új,de a mac használt és így is egy 20assal drágább. Szerintetek?



2013. márc. 11. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha próbáltad, ismered, szereted a Mac rendszert akkor inkább az, viszont látatlanba én nem mennék bele egy almás cuccba, ezért is nincs még semmi ilyesmim. :)
2013. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a mac a "dizájn" és az állítòlagos nagyon stabil rendszer miatt tetszik,csakhogy valamivel jobbnak tűnik hardverileg az asus..
2013. márc. 11. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem vagy apple bu@i akkor minek vennél olyat drágábban?

Megspórolnál vele pár idegesitő apple kompatibilis program keresést órát.

2013. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem asus van (x53sd) i5, 8gb, 750, 2gb geforce 610m, nekem nagyon be jön! Szerintem jó gép! Itt nem a hardverrel hanem a windowsal van a baj! De a w7 nem annyira rossz! Amire neked kell jó!
2013. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!