Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha van jótállás vissza kapom...

Ha van jótállás vissza kapom ha egy napja vettem egy laptopot?

Figyelt kérdés

nincs hibája, éppen csak a dobozt nyitottam fel és egyszer kiszedtem és vissza.

sajnos meglepetésből kaptam anyámtól, elsőnek úgy volt csak kipotolja de helyette vett egyet.

a gép papírnehezeknek se jó az árából ezerszer jobbat vennék hát még ha kipotolom a penzemmel. úgy volt hogy kineztem egyet de meg akart lepni.

ha holnap visszavinnem az árából már jobbat veszek. kérdés visszaadják az árát



2013. márc. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne keverd a fogalmakat.

1. Ha 3 napon belül meghibásodik valami, nem javításra kell átvenni, hanem cserélni. 3 nap után már javítani fogják.

2. Ha Webshopos a vásárlás, akkor 8 napon belül a hibátlan csomagolású termék visszaküldhető, olykor előzetes értesítési kötelezettséggel.

3. A jótállásnak nincs köze a pénzvisszafizetéshez, és a vásárolt áru értékét sem KÖTELES az eladó visszaadni.

A levásárolhatóság sem kötelező előírás,de azt általában megteszik, hiszen üzlet-üzlet.

Erre van a legtöbb esélyed: ahol vásárolták, oda visszaviszed és azt mondod, ráfizetés mellett kérsz egy Neked tetszőt, jobbat.

2013. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ezt jól megszivtam
2013. márc. 10. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel, van esélyed jobbra (drágábbra)....
2013. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
felhívtam az Auchant, azt mondták visszaveszik a laptopot, és vissza is adták a pénzt
2013. márc. 12. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok, szerencséd van, ha nem is kötelesek, sok helyen megteszik, én is, pedig a másik oldalon állok....

Innen tudom, mi a kötelesség, az szük, már ami vevőt illeti.

2013. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!