Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebbe az alaplapba melyik a...

Ebbe az alaplapba melyik a legjobb proceszor ami belemegy és pl ilyen játékot tud futtatni? GTA 4 Mafia 2 . Alaplap:Fujitsu Siemens D2461-A2.

Figyelt kérdés

#futtatni #Mafia 2 #GTA 4 #Fujitsu SSiemens D2461-A2
2013. márc. 15. 13:59
 1/6 anonim válasza:
AM-2-es foglalatú amd procikat tudsz belepakolni. az hogy a gta4 és mafia2 menni fog-e függ még a videókártyától és memóriától is, meg hogy mik a játékok minimális rendszer követelményei
2013. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ati Readon HD 5450 (1GB) 2GB ddr 2 ram ehhez kéne egy olyan proci ami az ilyen gta 4 féle játékokat high grafikán vigyen mert a videókártya az elég hozzá meg a ram is.
2013. márc. 16. 11:54
 3/6 anonim válasza:
én azt mondanám, hogy nincs olyan proci, amivel max grafon tudsz játszani a gta-val, de nem vagyok otthon ennyire a játékok terén. még talán annyit, hogy személy szerint, nem sok különbséget látok egy közepes és egy magas grafikai beállítás között, szal sztem, ha nagyon akarsz játszani, akkor nyomjad közepesen. ha pedig maxon akarod mindenféleképpen, akkor be kell újítanod egy teljesen új gépet. ipon.hu-n utánanézhetsz, szerintem messze a legjobb oldal mind közül.
2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát :) megszoktam a nem full grafot mert régebben pentium 4 es sza.r gépem volt nekem olyan proci is tökéletes lenne ami full szaggatás nélkül közepes grafon vinné az ijesmi játékokat mondjuk felraktam a Battlefield bad company 2-t és high grafon se szaggatott szal akkor egy erősebb 2 magos procit kéne keresni a mostani az amd dual core 4000+ és csak 2,1 GHz és olyan 2,8 3,0 GHz s kéne ( bocsi a sok írásért )
2013. márc. 18. 21:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérek hogy egy k...a processzor nevet írjatok ami belemegy az alaplapomba SEMMI MÁST NEM KELL !!! köszönöm szépen :)
2013. márc. 21. 21:24
 6/6 anonim válasza:
ez volt az első hsz... keress egy amd-s am2-es foglalatú procit és fejezd be a kajabálást...
2013. márc. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!