Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős! Van egy Fujitsu...

Sürgős! Van egy Fujitsu Siemens AMILO A7640 típusú laptopom, és nem engedi futtatni, ezáltal felrakni sem a WLAN drivert. Rámegyek az inditófile-ra, és nem csinál semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, csak nekem amilo Pi 2530-as van. Mindent kipróbáltam, töltöttem le drivert meg hoztak nekem IT-sek is, de semmi. Legszívesebben kukába vágnám ezt a gépet, soha többet Fujitsu.
2011. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

Az hogy egy telepítőprogram nem működik, az nem a Hardver hibája. Ha a hivatalos oldalról letöltött verzió nem működik, akkor mással kell próbálkozni.

Én pl. ilyenkor nem is használom a driver saját telepítő programját, hanem az illesztőprogramok frissítése varázslóval tallózom ki neki a driver fájlokat.

Egyébként az is lehet hogy nem is jó driver -el próbálkoztok. Még ugyan azon típuson belül is használhatnak eltérő gyártótól származó Wi-Fi adaptert.


Az biztos, hogy erről nem a Fujitsu-Siemens, még akkor se, ha ma már nem gyártanak laptopokat. :)

2011. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az automatikus szoftverkereső is hibát jelez, hogy nem talál illesztőprogramot...
2011. szept. 18. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha IT sek! nem találtak neked akor mit vársz?

amugy lehet behalt wifi vagy ha windows 7 ed van és régi laptop lehet nem támogasa egyáltalán.

2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Töltsd le ezt a Driver Pack -ot:

[link]


Csomagold ki a a Wi-Fi driver -t (Gemtek WL-850FJx)

Ez után a telepítő programmal rakd fel a drivert, hanem az illesztőprogram frissítése varázslóval:

Start--> Futtatás..--> írd be: devmgmt.msc -->OK

Keresd meg az adaptert (az ismeretlen, egyéb eszközöknél lesz). Jobbkatt rá--> Illesztő program frissítése..

Ne kérj internetes keresést (mert úgysem fog működni), a haladó telepítést válaszd. Tallózd ki azt a mappát, amibe a driver fájlokat csomagoltad ki. Tovább, majd kövesd az utasításokat.

2011. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Visznt ha a driver exe jére katintasz és semit nem csinál az bizony elég furcsa mert valamit kéne neki lehet ténleg roszak a driverek vagy roszul letek letöltve milyen windowsod van? Xp? nem lehet hogy fat32 rendszered van és az ném tetszik neki? vagy nemtudom mi van rajta lehet az is hogy 64 bit es xp ha lehet rá teni meg is nézem és ara meg szintugy más driver kel
2011. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Ja, és ha Windows 7 -ed vagy Vista -d van, akkor jó hogy nem működik a telepítő. Ehhez az adapter típushoz csak XP -ig vannak driverek. Windows 7 -hez kénytelen leszel külső adaptert vásárolni, ha Wi-Fi -zni akarsz.
2011. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Win XP van a gépen!!
2011. szept. 18. 15:27
 9/9 P.O.C. ***** válasza:
Na, akkor hajrá! Csináld szépen végig, amit 12:41 -kor írtam.
2011. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!