Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az miért van hogy facebookon...

Az miért van hogy facebookon látom olyan embereknek a kiírásait meg mindenféle hülyeségeit akit életemben nem láttam de ráadásul nem is magyarok hogy lehet ezt beállítani hogy ne mutassa?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Van egy prémium szolgáltatása, amivel pénzért ki lehet emeltetni tartalmakat és meg lehet azokat osztatni a rendszerrel mindenhol, ahol csak lehet. Állítsd be, hogy az idővonaladra csak barátok írhassanak, azzal talán ki tudod védeni. Én személy szerint még nem találkoztam ezekkel a fizetett tartalmakkal, szóval lehet működik.
2013. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért láthatod mert ha pl van egy ismerősöd mondjuk Józsi és Józsi lájkol vagy kom mentel vmit egy ismerősének (akit te nem ismersz) azt mutathatja meked is ....mivel Józsi az ism erősöd ezért látod hogy "mi történik vele" :)
2013. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!