Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol van nagyobb laptop/noteboo...

Hol van nagyobb laptop/notebook választék? Media Markt vagy Extreme Digital?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az edigital elsősorban netáruház. Vannak nekik boltjaik, de ezek elég kicsik, kevés dolgot lehet kipróbálni. Viszont 100+ féle laptopot forgalmaznak. Érdemes felnézni a honlapjukra, ott egyből látszik is mit forgalmaznak, mennyiért, és melyik boltjukban van éppen.

MediaMarktban úgy vettem észre kb 45-60 gépet forgalmaznak egyszerre, viszont ki van állítva mindegyik.

Szerintem böngészd egy kicsit az edigital honlapját, aztán ugorj el egy MediaMarktba, és nézz körül ott is, és kiderül, hogy melyik éri meg neked jobban.

(Általában a MediaMarkt egy elég drága hely. Az eDigital sem olcsó, de náluk reálisabb árakat vettem észre. Viszont néha a MediaMarktba is beesik egy-két jó vétel, főleg laptop fronton)

2013. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!