Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a windows 8...

Feltelepítettem a windows 8 enterpriseot a lenovo IdeaPad b570e laptopomra . Lent tovább?

Figyelt kérdés

de nem értem mitől omlott össze a windows tegnap ment normálisan ma már be sem töltötte a fiókomat meg mintha minden programot letörölt volna és a kezdőképernyőről is letörölt egy csomó alkalmazást. egyáltalán kompatibilis e ehhez a laptophoz?

Képernyő 15.6" (1366x768) HD LED, глянцевый / Intel Celeron B820 (1.7 GHZ * 2 mag) / RAM 2 GB / HDD 500 GB / Intel HD Graphics 3000 / DVD Super Multi / LAN / Wi-Fi / web-kamera / DOS / 2.35 kg



2013. márc. 3. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtom minek egyáltalán win 8 egy nem érintős laptopra.
2013. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kompatibilisnek kompatibilis. Én nem az érintőképernyőt hiányolom, hanem a processzort érzem gyengének. Viszont ez csak a sebességet befolyásolja, iyen dolgot nem kellene okoznia.

Rendesen állítottad le a géped, vagy a csak gombot tartottad lenyomva?Esetleg alvó állapotba raktad, utána esetleg volt áramszünet a gépnél?

Eredeti a Windows (vásárolt vagy Microsofttól letöltött), vagy valami moddolt csoda?

2013. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.és mi hogy nem érintős ugyanúgy működik mint a érintősön csak egérrel

2. de az volt írva hogy a processzorigénye 1 Ghz 2 mag minimum itt meg 1.7 ghz 2 mag. a sebességgel semmi gond minden működik rendben nem lassú.cssak ma lassult le mikor már be sem akart kapcsolni.Rendesen volt leállítva de egyszer lefagyott miután alvóból vissza kapcsoltam hosszan nyomtam a gombot és kikapcsoltam de utána nem volt semmi probléma de az nem most volt hanem csütörtökön azóta még semmi probléma nem volt eddig és tübbször nem is fagyott le maig.Netről töltöttem le de nem írta hogy moddolva lett volna.Úgy tudom eredeti de a kulcsot hozzá neten találtam de elfogadta és azt írja hogy még 1000 nap van hátra

2013. márc. 3. 12:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy a videókártya gyenge mert azt írja hogy 810 mb az everestben.

Vagy a ram kevés mivel intel hd graphicsos a videókártya. amúgy most már a cd vel sikerült visszaálllítani a windowst.

2013. márc. 3. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!