Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alap airsoft fegyverbe (JG...

Alap airsoft fegyverbe (JG G36) ajánlatos a 11,1V-os LIPO aksi?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 16:18
 1/4 anonim válasza:
A mostani alap fegyverek talán jobbak mint a régebbiek de a 11.1-es lipo nagyon pörgetné szerintem ami persze idő előtti elhasználódáshoz vezet. Talán egy kisebb lipo jobb lenne bele.
2013. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom. Egy nagyobb felújítás kellene, ha azt akarom használni. (fogaskerekek, dugattyú, FET stb.) A mostani aksija 8,4-es, de LIPO Aksit nem találtam 8,4V-osat csak 11,1 vagy 7,4-est. 7,4V mennyivel lassabb mint a 8-as?
2013. márc. 21. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hogy kicsit legyilkolná, de csoda lenne ha az első meccset kibírná. A JG G36 nem valami jó minőségű fegyver. Egy 11.1-es akksihoz alsó hangon is cseréni kellene a fogaskerekeket, a dugattyút és még lehet hogy a gearbox házat.


Nyugodtan vehetsz bele 7.4-es li-po akksit, semmivel sem lesz lassabb mint a mostani gyári akksid, ugyanis ezek igen jó minőségű akkumulátorok. A FET kérdés pedig inkább kényelmi cucc, kis részbe hasznos is. Ha nem raksz bele akkor azért fél évente nézzél rá a kapcsolókésekre mert kormolódhatnak.

2013. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Rendeltem egy 7-est! :)
2013. márc. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!