Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ahol alszunk, ott...

Igaz, hogy ahol alszunk, ott nem ajánlatos tv-t tartani, mert káros az elektromos kisugárzása?

Figyelt kérdés
Ha igen, az használ, ha éjjelre letakarjuk, A digitális őra is káros?
2010. jún. 7. 09:55
 1/8 anonim válasza:
Én is hallottam,hogy ahol alszol,ott semmiféle elektromos cuccnak nem szabadna lennie.Hát ha neked ennyire fontos,vigyétek ki a nappaliba.Letakarással szerintem nem sokat érsz,de próbáld ki.
2010. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan fontos,2 szobánk van,mind a2 -ben van tv. Csak kiváncsi voltam, hogy mi a véleménye egy hozzáértőnek,hátha tud válaszolni...
2010. jún. 7. 10:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha áramtalanítjuk éjjelre, akkor is van káros kisugárzása szerintetek?
2010. jún. 7. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Erről elég sok vita folyik, nem bizonyított, hogy káros lenne. Én ha akarnám sen tudnám máshova vinni a cuccaimat, nincs külön nappalim. Mégsincs tőle semmi bajom.
2010. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a témában szerintem nincs szakértő, mivel ez nem egzakt tudomány. A káros kisugárzás szerintem azt jelentheti, hogy nagyon gyenge elektromos kisugárzása van, de még nem bizonyított hogy ez valóban káros lenne. A letakarással nem sokra mentek az elektromos sugárzás ellen ha csak nem ólomszálas anyaggal takarjátok le, de az ólom talán még károsabb lenne. Szerintem az áramtalanítás a legjobb megoldás ahogy te is írtad.
2010. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az egész lakásban nem érdemes TV-t tartani, mert értelmetlen baromságokkal tömi a fejed.
2010. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
"Az egész lakásban nem érdemes TV-t tartani, mert értelmetlen baromságokkal tömi a fejed." Ez OFF. Nálunk is van TV a hálóban és ott is marad. :) Annyi mindenre mondják már, hogy káros, lassan az utcán levegőt sem lehet venni már. :(
2010. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán ha túl van zsufolva egy szoba elektromos dolgokkal, nagyobb a statikus töltése a térnek. De hálószobában nem hiszem hogy 1 tévé tönkreteszi az ember agyát. Különben is mobiltelefont sokkal többet használunk a fülünkön, akkor ugye az is káros.
2010. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!