Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fiúk! Mik azok a műszaki...

Fiúk! Mik azok a műszaki cikkek, érdekességek (hangfal stb kívül) aminek nagyon örülnétek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs nőként mik ezek a dolgok. Kinéztem egy ilyen led világítású érdekességet, amit a csapra kell felszerelni és a víz hőmérséklete alapján változtatja színét. ... pl csak az nem jó pont nekünk. Tudnátok ilyeneket mondani nekem?

2013. márc. 26. 19:24
 1/8 first blood válasza:
xbox 360
2013. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mindenki másnak örülne ismerd meg az illetőt és tudni fogod :D
2013. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerem sok mindene van már. Nem ezzel van gond. Fogalmam sincs mik vannak ilyen dolgok pl amit leírtam azt sem tudtam hogy létezik, mert sosem érdekelt :) Xbox van
2013. márc. 26. 19:28
 4/8 first blood válasza:
xboxhoz kinect
2013. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdéses, hogy mennyiért, meg minden ember más, másabb dolgokra is vágyik, de én pl. akármilyen kis hülyeségnek is örülnék (persze a legjobb, ha haszna is van, de a szándék a lényeg).


Az itt kapható cuccok nagy része szerintem jópofa (bár drága is), nézz körül, hátha kapsz egy kis ötletet:

[link]

[link]

2013. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó dolgok, pont ilyenekre gondoltam :)
2013. márc. 26. 20:10
 7/8 Chello ***** válasza:
miért lényeges, hogy elektromos dolog legyen ??
2013. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem olyan fontos... mindegy csak probaltam behatarolni :)
2013. márc. 27. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!